KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084024
nr 1508 4024
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Lundstjärnblomma Ramundberget 1985". Signerad, daterad 1986. Bildmått: 39,5x29cm, yttermått inklusive ram: 56x44 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:05:40
12/12 19:18:16